Zadzwoń do nas: +48 512 766 969

Firma

Homax

best quality

Odpowiedni dobór oraz montaż stolarki otworkowej nie jest dla nas jedynie pracą ale pasją do której podchodzimy bardzo osobiście.

Swoim klientom staramy się zawsze dobrać takie rozwiązania aby ich zastosowanie owocowało zadowoleniem przez cały okress ich użytkowania.

W oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas wykonywania dużej ilości zleceń, jak również dostępne materiały opracowywane w specjalistycznych instytutach np. "Rosenheim", jesteśmy w stanie opracować i wykonać każde zlecenie w sposób poprawny technicznie jak i wizualnie. Uznanie klienta jest dla nas priorytetem oraz motywacją do ciągłego rozwijania się.

Jesteśmy na bieżąco z rozwojem branży, przez co najnowocześniejsze rozwiązania nie są dla nas trudnością! Wyspecjalizowaliśmy się w montażu wielowarstwowym zgodnym z wytycznymi niemieckiej normy RAL w oparciu o najnowszej jakości materiały firmy Ilbruck i posiadamy na to odpowiednie certyfikaty, montażu okien, żaluzji fasadowych, drzwi oraz bram których to producentów jesteśmy przedstawicielami.

Mamy własne wyspecjalizowane ekipy montażowe dzięki czemu możemy zagwarantować usługę najwyższej jakości oraz profesjonalny serwis.

Możemy pochwalić się setkami pięknych realizacji i tym, że w gronie naszych klientów nie znalazł się jak do tej pory żaden, który nie byłby zadowolony z naszej firmy i usług jakie wykonywaliśmy dla niego, ponieważ są oni naszymi klientami nie tylko do zakończenia usługi ale już na zawsze i zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie.

Rekomendacje

Certyfikaty

Firma HOMAX gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług. Na bieżąco udoskonalamy proces produkcji i obsługi klienta. Posiadane przez nas certyfikaty oraz wyróżnienia są tego potwierdzeniem.