Zadzwoń do nas: +48 512 766 969

Moskitiery

Moskitiery - to siatki, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Możliwość doboru rodzaju oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji i typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem. Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania. Moskitiery można dostosować do wszystkich typów okien i drzwi. Występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu będą również komponowały się z zewnętrznym wyglądem obiektów,

Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery - 2000 x 2500 mm. Dostępność sześciu typów moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna.

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

Moskitiera plisowana

Moskitiera plisowana jest doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie zastosowane zostały duże przeszklenia drzwiowe, np. wyjścia na patio lub taras. Modułowa budowa moskitiery pozwala ją składać w system jedno lub dwuskrzydłowy. Plisowana siatka po złożeniu całkowicie chowa się w profilu aluminiowym. Tym samym zajmuje niewielką ilość miejsca po jej zsunięciu.

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

Moskitiera ramkowa

Montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza.

Tu podaj tekst alternatywny

Zalety

  • Zastosowane w moskitierach wyjątkowo mocne i trwałe materiały.
  • Siatka nie zmniejszająca widoczności, a także odporna na czynniki atmosferyczne – temperaturę, promieniowanie UV oraz deszcz.
  • Produkty wykonane są idealnie na wymiar.
  • Poza standardową kolorystyką, możliwość wyboru koloru profilu wg palety RAL lub palety oklein drewnopodobnych.
  • Kolor siatki - czarny lub szary.
  • 36 miesięcy gwarancji

Dane techniczne

Systemy moskitier max. szerokość [mm] max. wysokość [mm]
Moskitiera ramkowa 2000 2000
Moskitiera rolowana 3000 2400
Moskitiera otwierana okienna 1300 2300
Moskitiera przesuwna 4000 2500
Moskitiera plisowana 3800 2600
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny