Zadzwoń do nas: +48 512 766 969

Serwis

Homax

Profesjonalny serwis

Naszym klientom gwarantujemy usługi serwisowe zarówno gwarancyjne jak również pogwarancyjne zgodnie z pakietem usług zakupionym w naszej firmie. W ramach umowy wykonujemy serwisy regulacyjne, regulacyjno - konserwacyjne oraz reklamacyjne. Wszystkie zgłoszenia serwisowe lub reklamacyjne kierować należy tylko drogą pisemną z formularza poniżej i tylko takie będą rozpatrywane. Termin wykonania usługi uzależniony jest od pakietu zawartego w umowie każdego klienta i nie może wynosić dłużej niż 30 dni od daty zgłoszenia chyba że do jego przeprowadzenia potrzebne są materiały na które okres oczekiwania jest znacznie dłuższy. Wtedy termin uzgadniany jest indywidualnie w oparciu o termin dostawy potrzebnych materiałów. Zleceniodawca zobowiązany jest do przygotowania miejsca serwisowego w taki sposób, aby serwisanci mieli do niego dostęp bez żadnych problemów.

Każde bezpodstawne zgłoszenie reklamacyjne lub zgłoszenie serwisowe bez możliwości przeprowadzenia takiego serwisu przez serwisantów z winy zleceniodawcy skutkowało będzie obciążeniem klienta kosztami takiej usługi w kwocie 170zł netto za każdą rozpoczętą godzinę pracy serwisanta + koszt dojazdu 2,50zł netto za 1km liczony w obie strony.

serwis

Formularz serwisowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Andrzej Sobieski prowadzący działalność pod firma Homax. Twoje dane przetwarzamy w celu wykonania zawartej umowy - podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. b RODO oraz w celu przekazywania aktualnych informacji handlowych – podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a i f. Odbiorcą Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane w imieniu Administratora. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

*) Pola wymagane